• Uwaga zmiana terminu Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „Dobry wieczór Trzemeszno” odbędzie się 13 stycznia o godz. 16 w DK.

 • Uwaga!!!

  Lista uczestników lipcowego turnusu wakacji z Domem Kultury jest już zamknięta. Są jeszcze wolne miejsca na sierpień. Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat. W dniach 3-7 sierpnia. W programie: wyjazdy do kina i na basen zabawy, konkursy, ognisko i pieczenie kiełbasek i wiele innych atrakcji. Koszt uczestnictwa 60 zł. Zapraszamy.

 • 30 lipca 2014 r. Wyjazd do Gospodarstwa Agroturystycznego w Popielewie. W ramach zorganizowanego przez Dom Kultury w Trzemesznie wyjazdu uczestniczyło kilkanaścioro dzieci. W programie był m.in: rower wodny, zabawa w dwa ognie, grill.

 • Dom Kultury w Trzemesznie serdecznie dziękuje za okazaną pomoc finansową i rzeczową
  w organizacji imprez kulturalnych w 2013 r następującym podmiotom i osobom:
  Burmistrz Miasta i Gminy Trzemeszno, Rada Miasta i Gminy Trzemeszno, CEMBRIT S.A., HYDROART Waldemar Gaca, Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Trzemeszno, IZOTRANS, Ośrodek Wypoczynkowy JUTRZENKA w Gołąbkach, PBS Janikowo, PBS Janikowo Oddział Trzemeszno, Firma Remontowo – Budowlana Robert Łukasik, Serv-com Sp. z o.o., Hotel Restauracja CZEREMCHA, AGPOL Sławomir Gołębiowski, MONT – BUD Jerzy Blejwas, DYNEA, Gospodarstwo Rolne Kamieniec, Trzemeszeńska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Firma MARSZAŁ Tadeusz Marszał, RWE Energetyka Trzemeszno Sp. z o. o., HIL-GAZ P. Hildebrański, Przedsiębiorstwo Transportowo – Usługowe Jacek Przybylski, PLANTREM Trzemeszno, Sklep Wielobranżowy AGNES, OSP Trzemeszno,  Sklep Wielobranżowy p. Różycka.

  27 grudnia 2013 r.