• Dom Kultury prosi Mieszkańców Trzemeszna o udostępnienie materiałów wideo lub audio dotyczących koncertów i nagrań zespołów działających w Trzemesznie od 1990 r.

 • Dom Kultury w Trzemesznie zaprasza do udziału w Konkursie recytatorskim "Życie słowem pisane", który odbędzie się 21 listopada 2014 roku w Trzemeszeńskim Domu Kultury. Regulamin oraz karta zgłoszenia dostępne na naszej stronie oraz w szkołach Miasta i Gminy Trzemeszno.

  “Życie słowem pisane”

 • I już jesteśmy po WIOSENNYM PRZEBUDZENIU. 22 marca w Domu Kultury w Trzemesznie Bartosz Ogrodowicz swoim koncertem dostarczył publiczności energii na cały rock. Dynamiczny, progresywno-symfoniczny rock w chmurach dymu i błysków świateł wywołał wiele emocji. Mocne i ciężkie rytmy urozmaicone klawiszowymi solówkami udowodniły, że Bartosz Ogrodowicz jest nieprzeciętnym instrumentalistą i kompozytorem. Po koncercie można było porozmawiać z muzykiem, zapytać o plany i zbliżające się koncerty. Zainteresowanych odsyłam do strony internetowej www.bartoszogrodowicz.pl

 • IV ROCKOWA SCENA PLENEROWA.

  ZAGRALI: PIĘKNI I BESTIA, NOT EMBRACED, BEAT ROOT, THE BENDS, ECHO SYGNAŁ, PERSONA NON GRATA, ŻÓŁTE KALENDARZE, USTA MARIANA

  30 sierpnia 2013 r. Park BABA w Trzemesznie

 • Tegoroczne Dożynki Gminne odbyły się 25 sierpnia w Kruchowie. Dom Kultury był współorganizatorem Święta Plonów. Zobacz fotorelację.

 • Dom Kultury w Trzemesznie zaprasza na wernisaż malarstwa MATEUSZA KMIECIKOWSKIEGO w najbliższy piątek (7 czerwca) o godz. 19 w sali wystaw Domu Kultury w Trzemesznie. Ekspozycja będzie czynna do 15 lipca br. Serdecznie zapraszamy.

 • Sonia Kołsut uczennica drugiej klasy gimnazjum w Zespole Szkół Gimnazjum i Liceum im. Michała Kosmowskiego w Trzemesznie zaprezentowała swoje prace fotograficzne na wystawie pt. „Poruszeni”. Wernisaż wystawy miał miejsce niedziel 13 maja 2012 r. w sali wystaw Trzemeszeńskiego Domu Kultury. Sonia jest uczestnikiem zajęć fotograficznych prowadzonych w trzemeszeńskim Domu Kultury. Obecna wystawa jest Jej pierwszą publiczną prezentacją prac.