Dni Trzemeszna 2015 – Gala Disco Polo

Szalony wieczór w rytmach disco polo. Czwartkowy koncert zgromadził ogromną rzeszę widzów. Zanim wystąpił zespół BOYS zatańczyły i zaśpiewały zespoły działające przy Domu Kultury w Trzemesznie. Jako pierwsze na scenie pojawiły się dzieci z grupy najmłodszej i średniej Zespołu Pieśni i Tańca STRZECHA, następnie zaprezentowały się grupy taneczne  Artystycznego Zespołu Świerszcze. Strzecha i Świerszcze swoimi koncertami zawsze przyciągają wielu widzów i są wizytówką Trzemeszna.

Na placu przed sceną  animatorzy przygotowali dla dzieci zabawy plastyczne oraz zawsze cieszące się popularnością „malowanie twarzy”.

Czwartkowy festyn to także występy Klubów Seniora „Złoty Liść” i Ferajna.

O godz. 18 rozpoczął się koncert muzyki disco polo. Taneczne rytmy i płyty-upominki rozdawane przez zespoły „Vizard” i „Danielo” przyciągnęły przed scenę całkiem sporą publiczność. Aż nadszedł czas na gwiazdę koncertu, grupę BOYS. „Jesteś szalona” otworzyła godzinny występ. Zespołu nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Liderem jest Marcin Miller, najbardziej rozpoznawalna osobowość muzycznego nurtu disco polo. Publiczność dopisała, park wypełniony był ludźmi „po brzegi”.

Po koncercie „bojsów” wystąpił zespół MODEL-MT. Niezwykle popularny wśród miłośników disco polo duet działa od połowy lat 90-tych. Przeboje „Virginia” , „ Biała Róża” , „Wspomnienie ze snu” i inne zabrzmiały w parku BABA.

Finał to prawie dwie godziny dyskoteki pod chmurką, odpowiednią muzykę i prowadzenie zapewnił DK KAMILL.

 

 

Skip to content