Dni Trzemeszna 2019

W dniach 1-2 maja odbyły się w odnowionym parku BABA koncerty z okazji 37. DNI TRZEMESZNA

Imprezę otworzył Krzysztof Dereziński Burmistrz Trzemeszna. Całość dwudniowej majówki w parku BABA poprowadził Mariusz Zieliński Dyrektor Domu Kultury w Trzemesznie

Pierwszego dnia wystąpił znakomity zespół NA WALIZKACH. Tuż po ich występie na scenie pojawiła się gwiazda pierwszomajowego wieczoru – ZESPÓŁ PIERSI.

2 maja to przede wszystkim kolorowy i roztańczony koncert zespołu AFTER PARTY, ale wcześniej na scenie znakomicie zaprezentowały się trzemeszeńskie zespoły: ŚWIERSZCZE, STRZECHA oraz ZŁOTY LIŚĆ. Znakomicie bawił publiczność bardzo młody wiekiem zespół ROKERS KIDS ze Strzelna. Niezapomniany z pewnością i pełen życiowej energii był pokaz brazylijskiej sztuki walki capoeira GRUPA CENTRUM CAPOEIRA GNIEZNO. Oba wieczory zakończyły się muzycznym party trwającym do północy no i jak zawsze w trzemeszeńskim parku publiczność dopisała.

Organizatorzy 37. Dni Trzemeszna: Gmina Trzemeszno, Dom Kultury w Trzemesznie dziękują sponsorom: PAROC, Piastowski Bank Spółdzielczy w Janikowie, PPZ Trzemeszno, Fat Party, VEOLIA, PREFERE RESINS, HYDROART GACA, Hotel „Czeremcha”.
Podziękowania za pomoc dla OSP Trzemeszno, Komisariat Policji Trzemeszno, Komenda Policji Powiatowej Gniezno.

Skip to content