Koncert z okazji 35. Dni Trzemeszna

Tegoroczny koncert i festyn rodzinny z okazji Dni Trzemeszna odbył się 6 maja w trzemeszeńskim Parku BABA. Organizatorami imprezy byli Urząd Miejski Trzemeszna oraz Dom Kultury w Trzemesznie. Koncert rozpoczął się występami naszych zespołów tanecznych: Zespołu Pieśni i Tańca STRZECHA i Zespołu Artystycznego ŚWIERSZCZE. Młodzi tancerze na pięknej scenie zaprezentowali się wspaniale.  Klub Seniora „Złoty Liść” wystąpił z nowym programem muzycznym, a solowy występ wokalny Kingi Błaczkowskiej zachwycił publiczność oryginalnymi interpretacjami znanych utworów.
Po trzemeszeńskich prezentacjach przyszedł czas na pierwszą gwiazdę wieczoru – zespół MEJK. Ta niezwykle  taneczna i przepełniona pozytywną energią muzyka podobała się chyba wszystkim. Po występie wokalistka zespołu bardzo długo rozdawała autografy.
Następnie dla miłośników rockowo-popowych brzmień zagrał zespół CORAL BAND.


Finałowy występ wieczoru, to koncert gwiazdy zespołu BRATHANKI. Któż nie zna takich przebojów, jak „Czerwone korale” czy „W kinie, w Lublinie”. Wszystkie największe hity można było tego wieczoru usłyszeć i zaśpiewać razem z Brathankami w trzemeszeńskim parku. Świetnie grający zespół i charyzmatyczna wokalistka niezawiedli publiczności. Należy dodać, że widowisko miało niepowtarzalny charakter dzięki znakomitej technice scenicznej, oświetleniu i nagłośnieniu. Placówka Wsparcia Dziennego w Trzemesznie przygotowała konkurencje sprawnościowe w ramach współpracy z organizatorami. Dom Kultury w Trzemesznie dziękuje wszystkim za pomoc w przygotowaniu koncertu z okazji Dni Trzemeszna, a w szczególności sponsorom: INNOGY ENERGETYKA TRZEMESZNO Sp. z o.o., Prefere Resins Poland Sp. z.o.o., Paroc Polska Sp. z o.o., P.U.P.H. „Izotrans” Sp. z o.o., Cembrit Sp. z o.o., Przedsiębiorstwu Przemysłu Ziemniaczanego „TRZEMESZNO” Sp. z o.o., Piastowskiemu Bankowi Spółdzielczemu w Janikowie / Oddział w Trzemesznie, Trzemeszeńskiej Spółdzielni  Mieszkaniowej,  Remondis Aqua Trzemeszno sp. z o.o., Właścicielom Hotelu i Restauracji CZEREMCHA w Trzemesznie.

Skip to content