Wyśpiewaj swój talent 2015 – konkurs piosenki

Zapraszamy dzieci i młodzież z terenu Miasta i Gminy Trzemeszno do udziału w kolejnym konkursie z cyklu “Trzemeszeńskie Talenty 2015”. Konkurs piosenki pod hasłem “Wyśpiewaj swój talent” ma na celu promowanie młodych talentów wokalnych, umożliwienie im dalszego rozwoju poprzez udział w zajęciach muzycznych i konkursach na szczeblu ponad gminnym. Konkurs odbędzie się 15 maja 2015 r o godz.10.00  w trzemeszeńskim Domu Kultury.

1. Postanowienia ogólne
Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży:
szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych.
2. W konkursie oceniani będą soliści i duety,
3. Warunki konkursu
Uczestnik wykonuje jeden utwór śpiewany, czas występu nie może przekroczyć 10 minut, podkład muzyczny do utworu wykonywany może być przez samego uczestnika lub przez osoby towarzyszące (z zaznaczeniem czy prezentacja to występ solowy czy zespołowy),podkład muzyczny może być zarejestrowany na kasecie magnetofonowej lub CD,
4. Ocena prezentacji:
skala głosu
emisja głosu
dobór podkładu muzycznego  – podkładem nie jest oryginalny utwór z partią wokalną
interpretacja
ogólny wyraz artystyczny
dobór repertuaru do wieku uczestnika !!!
5. Warunki uczestnictwa
zgłoszenie przez złożenie karty zgłoszenia w podanym terminie w Domu Kultury w Trzemesznie. Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 8 maja 2015 r jest to termin ostateczny !!! Prosimy dołączyć do karty zgłoszenia teksty wykonywanych utworów . Organizator prosi o przestrzeganie w/w, warunków zgłoszenia oraz ma prawo do wszelkich zmian w regulaminie z wcześniejszym powiadomieniem uczestników.
6. Organizator zapewnia uczestnikom:
nagłośnienie (mikrofony, możliwość podłączenia instrumentów) CD MP3 (pendrive, dysk usb)

Bliższych informacji udzielamy pod numerem 61 41-54-380

KARTA ZGŁOSZENIA DO POBRANIA TU

Skip to content